Magiel Artystyczny

30 sierpnia 2023

Warsztaty pisarskie "To mogło zdarzyć się na wakacjach"

 

Na koniec wakacji Magiel Artystyczny wraz z Administracją Osiedli Władysława Jagiełły i Zygmunta Starego organizuje cykl czterech spotkań dla wszystkich, których korci pisanie i chcą rozwijać swoją pasję w towarzystwie życzliwych sąsiadów o podobnych zainteresowaniach. Warsztaty odbędą się  od 30 sierpnia do 2 września o godzinie 18:00.
Podczas spotkań prowadząca* zdradzi Ci pisarskie triki. Dowiesz się między innymi:- jak przełamać blokadę twórczą?- jak konstruować fabułę?- jak budować wiarygodne postaci?- jak pisać żywe dialogi?- jak zaintrygować odbiorców i wywołać ich emocje?
Powstaną barwne fikcyjne opowieści, których fragmenty, za zgodą autorów, zostaną opublikowane w internecie.
Dla kogo?Dla miłośników pisania, którzy chcą rozwijać swoją pasję i mają potrzebę tworzenia w grupie osób opodobnych zainteresowaniach. Doświadczenie nie jest wymagane. Wiek 18 +
Wstęp jest bezpłatny, ograniczony tylko ilością miejsc.Żeby wziąć udział, wystarczy się zgłosić, jednak warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.
Ten warsztat jak wakacyjny romans: intensywny i przelotny, ale może być początkiem Twojej pisarskiej przygody na całe życie. Tylko od Ciebie zależy, czy przerodzi się w coś poważniejszego.
Wypełnij formularz, żeby się zapisać: https://forms.gle/Kkhbi9Rz54wWVLLz9
*Prowadząca - Anna Kapczyńska, poznańska pisarka, autorka komedii kryminalnych i obyczajowych oraz scenariuszy teatralnych i słuchowisk. Więcej:  www.storydesign.pl 
Pokaż mniej

 

 

 

Poznań

os. Zygmunta Starego 15A

Strona Główna

Sprawdź naszego

 Facebooka

Nasz Facebook

E-mail: magielart@op.pl

Polityka Prywatności

Telefon:

601 581 905

Formularz kontaktowy