Magiel Artystyczny

07 kwietnia 2022

Utworzenie Magla Artystycznego

Kiedy zasiadaliśmy do wspólnego stołu w piwnicy pod nr 15, każdy patrzył w inną stronę, miał swoje rzeczy na głowie, pracę, obowiązki, swoje „trzeba by”, „powinno się” i „nie mam czasu”. Zaczęliśmy rozmawiać o miejscu, w którym siedzieliśmy i o tym, jaki potencjał w nim drzemie. Wspominaliśmy wspólne projekty, pomysły artystyczne, zarówno te zrealizowane przez nas, te, w których wzięliśmy udział oraz rozmawialiśmy o tych, które czekają na swoją kolej i właśnie tu mogłyby się ziścić.

 


Uruchomiliśmy wyobraźnię i w jednej chwili piwnica przestała być piwnicą, a stała się Maglem Artystycznym. Miejscem, w którym będzie można ogrzać i wyprasować swoją duszę, dostarczając jej możliwości dojścia do głosu tego, co przez lata było uciszane. 
Będziemy pisać, malować, grać, rozmawiać, śpiewać, tańczyć, szyć, filcować, motać i […] (w miejsce kropek wpisz Twoją ulubioną formę twórczości). 

 


Pod koniec rozmowy przy wspólnym stole w piwnicy pod nr 15, wszyscy patrzyliśmy w jednym kierunku – w ufnością w przyszłość. Mimo paskudnych czasów, a może właśnie im na przekór.
Już za chwileczkę, już za momencik, Magiel Artystyczny zacznie się kręcić!
Jeszcze tylko remoncik, malowanko, ozdabianko i meblowanko (nie jesteśmy fanami zdrobnień, ale w ten sposób wydaje się, że nie taki diabeł straszny 😉 

 


Trzymajcie kciuki, żebyśmy się szybko uwinęli i szybko Was powitali w naszych skromnych, ale jakże serdecznych progach ❤
Do zobaczenia w Maglu!

Poznań

os. Zygmunta Starego 15A

Strona Główna

Sprawdź naszego

 Facebooka

Nasz Facebook

E-mail: magielart@op.pl

Polityka Prywatności

Telefon:

601 581 905

Formularz kontaktowy