Magiel Artystyczny

18 kwietnia 2023

Warsztaty pisania scenariusza -
-"To mogło zdarzyć się na Jeżycach"

Zapraszamy na cykl 10 spotkań warsztatowych, podczas których dowiesz się jak przekuć pomysł na scenariusz, jak przyprawić historię, żeby była intrygująca (a może nawet pikantna) oraz jakie chwyty i triki zastosować, żeby odbiorca nie mógł się oderwać od Twojej opowieści.
To doskonała okazja, żeby zaprezentować próbki swojej twórczości w grupie życzliwych, takich jak Ty, pasjonatów pisania.
Będziemy wymyślać historie, z których powstaną scenariusze. Stworzymy nieoczywiste postaci, z ich marzeniami, pasjami, pragnieniami i tajemnicami. Ułożymy między nimi dialogi. Ożywimy ich, udzielając im naszych głosów. Powstaną nagrania audio, które zostaną opublikowane na platformach podcastowych.
Co się mogło zdarzyć na Jeżycach? To już zależy od Ciebie.
Zapisz się i pisz!Skorzystaj z formularza do zapisów:
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Projekt dofinansowany ze środków budżetowych miasta Poznania.
* Prowadząca Anna Kapczyńska – jeżycka pisarka i scenarzystka. Instruktorka pisania kreatywnego. Miłośniczka absurdu, czarnego humoru, parodii i surrealizmu. Współzałożycielka grupy teatralnej „15/7”. Założycielka sceny czeskiego dramatu asz.teatru – aš.divadlo. Pomysłodawczyni i reżyserka senioralnej grupy teatralnej "Wiedźmy". Członkini Stowarzyszenia Magiel Artystyczny. Lubi montować słuchowiska. Nałogowo zakłada nieformalne grupy artystyczne.

 

Poznań

os. Zygmunta Starego 15A

Strona Główna

Sprawdź naszego

 Facebooka

Nasz Facebook

E-mail: magielart@op.pl

Polityka Prywatności

Telefon:

601 581 905

Formularz kontaktowy